Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Viomi V2 Pro Akıllı Robot Süpürge

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Robot'un akıllı yönlendirme özellikleriyle temizlik sizi hiç yormayacak!

App haritasında temizlenmesini istediğiniz bölgeyi seçin ve 2 saate kadar çalışma özelliği olan Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner Robot ile temizliğin keyfini çıkarın.

Üçlü Temizleme Modu
Biyonik sistemi sayesinde filtresi, suyu otomatik olarak emer ve yeterli derecede suyu içerisinde barındırır.
Tekli süpürme modu, tekli durulama modu, çoklu süpürme ve çoklu durulama modu zeminin daha etkili şekilde temizlenmesine yardımcı olur.

Akıllı Bölge Temizliği - Lazer Haritalama Sistemi
İstediğiniz bölgeleri devre dışı bırakabilirsiniz! Böylece daha hızlı ve sistematik bir temizlik elde etmiş olursunuz. Temizlenecek ve temizlenmesi tercih edilmeyen bölgeler uygulama haritasında ayarlanabilir.

APP haritasında temizlik veya temizlik dışı alanı ayarlayın, hedefi belirleyin, MI Home, temizlik haritasını otomatik olarak yolda oluşturacaktır.

Akıllı Elektronik Kontrol Su Deposu
Akıllı Elektronik Kontrollü Su Deposu sayesinde suyu ayrıştırır, ahşap zemine zarar vermez.

2100Pa Güçlü Emiş
MI Home Robot kir, toz ve hatta yere dökülmüş büyük parçaları da saklandığı yerden vakumlayabilir.

Mobilyaların etrafında ve yatakların altına, köşe ve ulaşılması zor diğer yerlere ulaşabilir.

2 cm'ye Kadar Geçiş Engelleri
Ortak eşikler veya mobilya arasındaki kablolar gibi diğer şeyler de dâhil olmak üzere 2 cm yüksekliğe kadar olan engelleri, düz bir zeminde yürümek kadar kolay geçebilir.

Otomatik Kızılötesi
2 saate kadar çalışır, daha sonra bitmemiş işi temizlemeye devam etmek için otomatik olarak şarj tabanına geri döner.

Teknik Özellikler
*Pil: 3200mAh Pil
*Güç: 33 W
*Boyut: 35 x 35 x 9.45 cm.
*Ağırlık: Yaklaşık 3.6 kg.

Paket İçeriği:
*1 adet Süpürme Robotu
*1 adet 2 in 1 Su Deposu
*1 adet Ayrılmış Su Deposu (550ML)
*1 adet Ayrılmış Toz Kutusu
*2 adet Yan Fırça
*1 adet Şarj Koltuğu
*1 adet Adaptör
*1 adet Islak Paspas
*1 adet Paspas Stenti
*1 adet Yarı Islak Paspas

Teknolojiden evinin her alanında yararlanmak isteyen, ev işlerine vakit ayıramayan ya da yapmakta güçlük çeken kişileri mutlu eden Xiaomi V2 Pro akıllı robot süpürge, gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Haritalandırma, üçlü temizleme modu ve hareket kabiliyeti ile dikkat çeken cihaz, etkili bir temizliğin konforunu sunuyor. Akıllı telefon aracılığıyla kolayca yönlendirilebilen süpürge, ev temizliğini keyifli hale getiriyor.

Üçlü Modu ile Hem Siler Hem Süpürür
Lazerli özel haritalama sistemi ile evin her köşesini kolaylıkla süpüren Xiaomi V2 Pro, biyonik sistemi ile suyu otomatik olarak emiyor. Seçili mekanı silmek için yeterli miktarda suyu sürekli içinde barındıran cihazın üç farklı temizlik modu bulunuyor. Kullanıcılar isterlerse tekli süpürme ya da durulama modunu isterlerse çoklu süpürme ya da durulama modunu seçerek istedikleri alanı derinlemesine temizliyor.

Akıllı Bölge Temizliği
Lazer haritalama sistemine sahip olan Xiaomi V2 Pro ile akıllı bölge temizliği dönemi başlıyor. Kullanıcılar uygulama üzerinden istedikleri alanı seçerek temizliğin yapılacağı bölgenin sınırlarını çiziyor. Cihaz, belirlenen alan içinde silme ya da süpürme işlemini gerçekleştirerek hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlıyor.

Gelişmiş Tasarımıyla Dar Alanları Bile Temizler
Xiaomi V2 Pro, haritalama ve otonom hareket edebilme özelliği ile beklenenden fazlasını kullanıcılara veriyor. Dar alanlarda bile kolayca hareket eden, engelleri aşabilen ve ev içindeki en dip bölgeleri güçlü şekilde temizleyen cihaz, eve ve kendine zarar vermeksizin süpürme ve silme işlemini gerçekleştiriyor. Güçlü emiş teknolojisi ile en derindeki toz taneciklerini temizlerken aynı zamanda sessiz çalışma özelliği ile dikkat çekiyor.

Teknik Özellikler

  • Emiş Gücü: 2.150 Pa
  • Tırmanma Yeteneği: 19 mm
  • Akıllı Sensör: 11
  • Pil Ömrü: 2.2 Saat
  • Boyut(ÇapxKalınlık): 350 x 94.5 mm

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Xiaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Xiaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz 0212 327 02 83 numaralı iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...