Xiaomi Hoto 3.6 V Torklu Şarjlı Tornavida Cordless Screwdriver

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Xiaomi'den HOTO Düz Elektrikli Tornavidagündüz veya gece evde veya ofiste küçükten büyüğe işler için mükemmel, hepsi bir arada üç hızlı elektrikli tornavidadır. Kapakta 12 biti saklayan şık, anodize alüminyum taşıma çantasına sahip iyi düşünülmüş tasarıma sahiptir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Maksimum Tork: 4 Nm

Anma Gücü: 3.6V 6A

Maksimum Hız: 220 RPM

Mandren Uzatma: 0.85 ?

Pil Kapasitesi: 1500 mAh

Şarj Süresi: 1.5 saat

Tornavida Ağırlığı: 0.55 lbs

Toplam Ağırlık: 1.5 lbs

(12) S2 Çelik Alaşımlı Vida

3X PHILLIPS Dahil Bitler : PH1 PH2 PH3

3X TORX: T15 / T20 / T25

4X HEX: H3 / H4 / H5 / H6 1X DÜZ KAFA:

SL4

1X POZIDRIV: PZ2

1500mAh USB şarjı: Li-ion pil 1000'den fazla vidayı kaldırabilir.

3-Vitesli tork seçici: Tüm büyük veya küçük işler için Düşük / Orta / Yüksek.

Manuel tornavida için Kilit Modu.

Yenilikçi alüminyum kasa kapağı, uç tutucu olarak ikiye katlanır.

Akşam işleri için gölgesiz LED Halka Işık, 10s kesme zamanlayıcı.

KUTU İÇERİĞİ

1 x HOTO Elektrikli Tornavida

1 x Alüminyum kasa

12 x Tornavida Uçları

1 x USB C Tipi kablo

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Xiaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Xiaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz 0212 327 02 83 numaralı iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...