Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik

1.56" 326 PPI AMOLED Tam Dokunmatik Ekran

Önceki nesil ürünle karşılaştırıldığında ekran alanının yaklaşık% 50'sini sağlıyor. Ekran çözünürlüğü 1.56 İnç 152x486 piksel (326 ppi) ve parlaklık 450 nit'e kadar. Ekran alanı tamamen iyileştirildi ve mesajlar, çağrılar ve bildirimler bir bakışta net.

Kan oksijen takibi, fiziksel koşulların derinlemesine anlaşılması

Diğer önemli yükseltme, SpO2 izlemenin dahil edilmesidir. Mi Band 6, ışık yolu tasarımı ve çoklu ışık kaynağı füzyonu, profesyonel algoritma desteği sayesinde mükemmel bir sensörle donatılmıştır ve her zaman, her yerde doğru ölçüm yapmanıza olanak tanır.

130+ Saat yüz, kadranınızı özelleştirin

APP, hobilere ve ruh hallerine göre herhangi bir zamanda değiştirilebilen yerleşik 130+ tam ekran özel kadrana sahiptir. Özel kadran, sevdiğiniz ailenizi, evcil hayvanlarınızı, idolleri kadranda ayarlayabilir.

Manyetik şarj, 14 güne kadar bekleme süresi

Uzun pil ömrü modu: 19 gün

Tipik pil ömrü modu: 14 gün

Ağır kullanım modu: 5 gün

-30 profesyonel spor modu, 6 spor otomatik tanıma

İlk kez, yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman, basketbol, boks vb. 19 moda sporu destekliyor. Yürüme, koşu bandı, açık havada koşu, açık havada bisiklet, kürek makinesi, eliptik makine 6 çeşit egzersiz modu, asla kaçırmayın egzersizin her anında.

 

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Xiaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Xiaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz 0212 327 02 83 numaralı iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yükleniyor...