Yeelight Plug In Light Sensör Nightlight

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Evinizin en karanlık alanlarını bile aydınlatmanıza izin verecek şekilde tasarlanan yeni Xiaomi Yeelight Işık Sensörlü Gece Lambası, evin herhangi bir bölümünü sorunsuz bir şekilde aydınlatmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yeni sensör yaklaşık 2500K renk sıcaklığına sahip ve fişe takılmak üzere tasarlandı. Xiaomi'nin bu yeni sensörü müthiş kalitesiyle aynı anda hem aydınlatma hem de gözler için rahat olma özelliğine sahip. Ayrıca, kurulumu kolay ve en yüksek kalitede olan bir otomatik moda sahip olduğu için otomatik olarak kullanılabilir. PowerPlanetOnline'da bulabileceğiniz yeni Xiaomi Yeelight Işık Sensörlü Gece Işığı ile en iyi aydınlatmanın tadını çıkarın!

* Bu Xiaomi cihazı, Avrupa sunucusuyla senkronize olur

Teknik özellikler Xiaomi Yeelight Işık Sensörü Gece Lambası

Marka: Xiaomi Yeelight
Modeli: YLYD11YL
Renk sıcaklığı: yaklaşık 2500K
Kullanım sıcaklığı: -10ºC ~ 40ºC
Kullanım nemi:% 0 -% 85 bağıl nem
Yaşam süresi: 25.000 saate kadar
Fonksiyonlar:
Otomatik mod
Güç: 0.5W
Giriş voltajı: AC 100-240V
Boyutlar ve ağırlık
Tedbirler: 7 x 7 x6.9 cm
Ağırlık: 63 gr
Kutu içeriği
1 x Xiaomi Yeelight Işık Sensör Gece Lambası

Garanti ve Teslimat

Ürüne ait garanti bilgisi ürün kutusu içinde mevcuttur. Cihazda oluşan herhangi bir arıza durumunda ya da garanti sorularınız için, ürün kutusunda bilgileri mevcut olan teknik servise başvurabilirsiniz.

1) Garanti Konusu
Sitemizde satılan tüm ürünler Xiaomi Türkiye tarafımızdan Resmi Distribütör Garantilidir. Xiaomi Türkiye her bir ürün grubu için farklı servis ağı ile anlaşmalıdır. Bu servis ağları "Garanti Belgesi" / "Garanti Kılavuzunda" yer almaktadır. Yetkili servislerle ilgili olarak bilgi almak isterseniz 0212 327 02 83 numaralı iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz. Her bir ürün grubunun garanti süresi ve Garanti şartları ürün ile birlikte iletilen Ürün Garanti Belgesinde yer almaktadır.

2) Teslimat
Saat 14.00' e kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2 iş günüdür.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurt İçi kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen Dikkat Ediniz

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Benzer Ürünler
Yükleniyor...